Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordult olyan, hogy valakin...

Előfordult olyan, hogy valakinek csak későn, több hetesen mutatta ki a teszt, hogy terhes?

Figyelt kérdés
7-8 hetesen,vgay annál később..
2008. nov. 29. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ha akkor tesztelt először, különben nem hiszem. Akkor már bőven van hcg a szervezetben, mégha később volt a peteérés akkor is.
2008. nov. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Már egyszer lepontoztak az én köv. válaszom miatt. Pedig tényleg így történt.

Nekem 14hetesn mutatta ki először. 8-9hetesen csináltam 1-1tesztet és negatívok voltak.

2008. nov. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Huuú,ez érdekes..

Írnál erről kicsit,hogy történt?Engem érdekelne.

2008. nov. 29. 22:32
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy a teszt volt rossz? Mert az is előfordulhat hogy azért nem mutatta ki!
2008. nov. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

De persze ez is előfordulhat. Úgy történt hogy 28 nap után nem jött meg. Már akkor furcsa volt(tünetem nem volt),hisz nekem mindig 28napos ciklusaim voltak. Fog.gátlót szedtem és pont akkor hagytam abba... Így nem volt akadálya a babának. Eltelt 2hónap,mire teszteltem,mert gondoltam..áhh biztos csak a hormonok. Biztos a fog.gátló abbahagyása "zaklatta" fel a szervezetemet. hát nem. Ekkor voltam 8hetes. Reggeli vizeletből teszteltem NEGATÍVAT!!! Majd rá egy hétre,ismét ugyanolyan tesztel NEGATÍVAT ismét! Aztán telt múlt az idő,mire egyszer észrevettem hogy bolognai csináltam és olyan hányingerem lett főzés közbe,hogy a páromnak kellett befejezni. Le kellett üljek. ez volt az első jel,kb.11hetesen. Majd elkezdett nőni a cicim,ingerlékenyebb voltam(bárkivel bárhol összetudtam veszni :D),és megvoltak a has szurkák is. Akkor már tudtam. Méregdrága digitális tesztet vettem,azonnal kimutatta! Ez volt egy szombati nap,kedden már dokinál voltam,aki mondta ez nagyon előrehaladott terhesség már! 14hetes voltam már ekkor :)

Aranyos sztori nem? :D

2008. nov. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 5 hetesen a medilab olyan halvány pozitív lett, hogy megállapítottam, hogy milyen vacak ez a teszt, ilyet se veszek többet. Hibának véltem azt nagyon halvány csíkot. 6 hetesen a gabriel negatív lett, szóval még inkább meggyőződtem róla, milyen rossz a medilab. De aztán annyira elkezdtem fájni a melleim, hogy egy hétre rá vettem egy clearblue-t, és 7 hetesen halvány + lett, azóta tudom, hogy a gabriel tévedett.

Tényleg vannak olyan nők, akik csak később tesztelnek +-t. Állítólag nem csak a HCG termeléstől függ, hanem valakinek csak magasabb koncentrációnál kerül bele a vizeletébe ez a hormon.

2008. nov. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!