Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Honnan tudja majd a dokim,...

Honnan tudja majd a dokim, hogy használt-e a closti ha nem tudta nyomon követni mert szabin volt?

Figyelt kérdés
Máshova nem mentem.Van valami jele hogy volt pé, vagy hogy volt tüsző repedés?Vagy ebben a hónapban így jártunk és fogalma sem lesz hogy egyáltalámn használt-e a closti.
2008. nov. 29. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Az első clostil kuránál nem küldtek UH-ra. Vettem ovu tesztet és néztem a hőmérsékletemet. Sajnos az első hónap nem hozott eredményt. Most megbeszéltem a dokival, hogy megnéz UH-on, a 11. napon kell mennem.
2008. nov. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Valszeg pé-m volt mert maj szét szakadt a petefészkem:) , de lehet hogy nem volt tüszőrepim mert ma vagyok a 19 napon és még mindig fájdogál a petefészkem:(
2008. nov. 29. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!