Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit láttok ebből a görbéből?...

Mit láttok ebből a görbéből? Akkor volt pé-m amikor berajzolta? Esélyek?

Figyelt kérdés
[link]
2008. nov. 29. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem két nappal később volt, de segítene, ha tudnád mikor volt termékeny folyásod.
2008. nov. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Jókor voltatok együtt, szóval az esélyek jók. Ha 14 napos a luteális fázisod, akkor a 15. napon nem kéne megjönnie.

Először én is a ciklus.hu-t próbáltam, de szerintem sokszor hülyeséget mondott, ezért átváltottam egy külföldi oldalra. Lehet, neked is érdemes lenne.

2008. nov. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a választ. Folyásom akkor tájt 17-18. napon volt szerintem a legjobb:)

Köszi az ötletet de igazából abba fogom hagyni a hőméőzést, csak tesztelésből vezetem.

2008. nov. 29. 15:12
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is két nappal később volt!

Drukkolok!

2008. nov. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. 1 hét múlva kiderül talán.
2008. nov. 29. 18:00
 6/7 anonim ***** válasza:

A 19.napon volt a tüszőrepedésed és nagyon jókor voltatok együtt!Mondjuk ahogy látom egész hónapban egyfolytában együtt vagytok!

Szépen megy felfele a hőD!Drukk!!!!

2008. nov. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

:)

Köszi

2008. nov. 29. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!