Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma ment fel a hőm, akkor ma...

Ma ment fel a hőm, akkor ma már nem vagyok megtermékenyíthető?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt voltunk együtt, meg ma este fogunk!Van még értelme ma együttlenni?


[link]


2008. nov. 29. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
akkor ma már nem
2008. nov. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már nincsen értelme akkor együtt lenni,mert már tegnap volt péd!
2008. nov. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy van értelme együtt lenni! Nem csak azért kell mert babát szeretnétek:) Annál nehezebben esel teherbe minél görcsösebben akarod. Akkor legyetek együtt amikor csak szeretnétek és megkívánjátok egymást, és ne naptár szerint! Nekem akkor jött össze a baba amikor nem is néztem mikor "kell" együtt lennünk. Persze félidőben 2 naponta, de ha úgy alakult akkor naponta... Sok sikert a babához:)
2008. nov. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem is érdemes együtt lennetek! A PÉ után még 12-24 óráig úgymond megtermékenyíthetö vagy. Kár hogy tegnap nem csináltál OVU-Tesztet. Mert az utolsó pozitív és az elsö negativ nap a legfontosabb!

De amikor csak kedvetek van, nyugodtan legyetek együtt.

2008. nov. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, ne akard túl görcsösen azt a babát!

Én is hőmérőzök, és habár arra figyelek, hogy pé. előtt legalább 2 naponta együtt legyünk, eszembe sem jutna nem szeretkezni, ha kedvem van hozzá, csak azért mert, akkor már nem vagyok megtermékenyíthető. Ne feledd, egy orgazmus által kiváltott pé-től a ciklusod bármelyik napján teherbe eshetsz. Szerinted az összes megesett leányzó pont középidőben nem védekezett? Ha a szeretkezésről már csak a baba jut eszedbe, akkor lehet, hogy pont azért nem sikerül, mert annyira szeretnéd. Lazíts egy kicsit!

2008. nov. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!