Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Clostil hány napos ciklust...

A Clostil hány napos ciklust csinál? Nekem 35-43 naposak, és a menzi 3. napjától (tegnap) szedem,2*1-et.

Figyelt kérdés
2008. nov. 29. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
szia!bár nekem a menzi 1 napjától kellett annó szednem 1 szemet 5 napon át és beállította 24 napos ciklusra.ezt 2 hónapig kellett szednem,és most 33 hetes babás vagyok.remélem neked is segiteni fog.sok sikert
2008. nov. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha lesz tőle peteérésed akkor 30 napos ciklust csinál.Azt ne nézd hogy neked mennyi volt régen ugyan is régen nem is volt peteérésed,mivel ezért volt ilyen hosszú a ciklusod,és a doki is ezért írt fel clostit.
2008. nov. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem rendszertelen (19-32 napos) volt a ciklusom,pedig sosem szedtem fogi gátlót. 3hónapig kaptam a Clostit a ciklus 2.napjától az 5.ig. és nekem beállította 24-25 naposra szépen,és peteérésem is lett tőle a 11-12.napon. igaz sajnos babás nem lettem , mert elvékonyította a méhnyálkahártyát,úgyhogy most nálam Closti szünet,de viszont ahogy írtam,beállította a ciklust és lett peteérésem:) sok sikert! szió
2008. nov. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Remélem akkor hatásos lesz!
2008. nov. 30. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!