Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már úgy valaki, hogy...

Volt már úgy valaki, hogy negatív tesztet csinált, és mégis terhes volt?

Figyelt kérdés
31. ciklusnapomon járok, negatív tesztet csináltam tegnap (Gravi Hcg). Nincsenek mensis tüneteim, viszont terhességiek sem! Van még remény?
2008. nov. 29. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Várj még vagy 4-5 napot és csináld meg mégegyszer a tesztet, de ne azzal a tesztel, mert az nem valami jó.
2008. nov. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

En nekem is a 31.mapon negativ volt,majd vartam 1 hetet(irto nehez volt!) es csinaltam 1et ujra es delutan ujra es ujra,mert nem hittem a szememnek,olyan boldog voltam...mivel azok mar pozitivak voltak.

Semmilyen tuneted nics?Aluszekonysag,stb...?

Szoritok neked!

Udv,39 hetes pocis

2008. nov. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem vettem észre magamon semmit, de lehet, hogy még ha van is valami tünet, inkább elterelem a figyelmemet róla, mert annyiszor pofára estem már! Mindig beképzeltem magamnak a tüneteket! A hőm fel-le ugrál! Eddig legalább abból tudtam következtetni, de most már az sem segít, mert egy nagy összevisszaság az egész!
2008. nov. 29. 11:23
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem utolso mensim elso napja oktober 16-an volt es hetfon November 24-en meg negativat teszteltem. Tegnapelott November 27-en teszteltem pozitivat elso vizeletbol. En digitalis tesztel csinaltam es azt jelezte ki, hogy 1 hetes terhes vagyok. Persze ezt gondolom a beagyazodastol szamitja. Ugyhogy ebbol arra tudok gondolni, hogy talan kesobb volt peteeresem. Ami nallad is megtortenhet. Nekem 31 naposak a ciklusaim.

Tunetem eddig nekem nincs kiveve a melleim neheznek tunnek meg erzekenyek picit. De hanyingert, vagy aluszekonysagot, hasszurkat nem ereztem eddig. Lehet ezek majd kesobb jelentkeznek.

Remelem, hogy te is babas vagy. Szerintem varj par napot es tesztelj ujra.

2008. nov. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia nekem kettő is negatív lett, de valamiért nem keseredtem el, mint előtte mindíg, mert valahogy tudtam, hogy terhes vagyok, pedig nem voltak tüneteim. A mensti napja után egy héttel pedig már megmutatta, hogy igazam volt, jól éreztem:-)
2008. nov. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt negatív tesztem, de nem keseredtem el mert tudtam korán csináltam és pár nap múlva pozitív lesz:) Én is megéreztem hogy babás vagyok, nem a tünetek alapján hanem csak úgy éreztem belülről:) Sok sikert a teszteléshez!
2008. nov. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!