Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor tesztelhetek 25-ös...

Mikor tesztelhetek 25-ös érzékenységűvel?

Figyelt kérdés
A ciklusaim átlagosan 29 naposak (volt 27 és 34 napos is), ma van a 31. nap. 4-5 napja érzékenyek a melleim, kb. 2 napja néha szúrkálásokat érzek a hasamban és olyan "mindjárt megjön" érzésem is volt már párszor..
2008. nov. 28. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod mikor volt a peteérésed napja és nem akarsz sok tesztet elcsépelni, akkor a 34. nap után 2-4 nappal már mutatnia kell a tesztnek. Persze ha most 29 napos lett volna ciklusod de babás vagy és ezért nem jön meg, akkor holnap már mutatná. Én biztosan 2-3 tesztet ellőnék. Egyet holnap, aztán 2-3 nap múlva ha még mindig nem jön meg, aztán megint 2-3 nap múlva. Nagyon drukkolok a tünetek jók.
2008. nov. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, hááááát, nem tudom, lehet, hogy inkább várok még pár napot..ha kibírom..:)
2008. nov. 28. 22:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Én Med- Labbal teszteltem , ami szintén 25-ös érzékenységű , és a mensi előtt 3 nappal már halványan pozitiv volt , viszont a Lily még az elmaradó mensi napján is csak nagyon-nagyon halvány csik volt.
2008. nov. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is Medi-Lab al tesztem és szintén mesi előtt 3 nappal halvány pozitív lett. Este csináltam és 26 naposak voltak a ciklusam. De ez szerintem inkább a hcg mennyiségétől függ, hogy milyen gyorsan termelődik a szervezetedben. Van aki ez miatt csak később tesztel pozitívat!
2008. nov. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Tegnap teszteltem One Step-pel és Discolor+ -szal, igaz, halványan, de mindkettő pozitív lett..:))

Köszi a válaszokat!

2008. dec. 2. 18:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Huhúú! Gratulálok! Az első válaszoló voltam :)
2008. dec. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, kedves Tőled! :)))
2008. dec. 4. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!