Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek miért késik? Mára...

Szerintetek miért késik? Mára nem várom, de még semmi előjele sincs hogy megjönne. Soha nem szokott késni mindig pont 28 napra jön meg. Szerintetek baba?

Figyelt kérdés
Máskor mindig barnázgatok már előtte 2-3 napig, most semmi nem volt csak valami testápoló szerű folyás.A hasam sem görcsölt csak kb 3-4 napja egy picit, meg fájdogál a mellem ha hozzáérek. Viszont a hőm csak 36,6 volt ma reggel (egyébként nem mérem soha).Ez viszont kizárná a terhességet nem?
2010. aug. 9. 09:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Hu egy kicsit tulporogtel a kerdes kiirasnal..;0)

Nem tudhatjuk, hogy azert kesik-e mert babas vagy. De ha veszel egy tesztet az meg tudja neked mondani. Mindenki mas...en pl. eszre sem vettem - nem meregettem pl. a homersekletemet - hogy babas vagyok egeszen addig, mig el nem kezdtem a reggeli rosszulleteket - de pl. ez sincs mindenkinek.

Szoval tesztet elo, felre a bizonytalansaggal!

Remelem pozitiv lesz!...hiszen azt szeretned :o)

2010. aug. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!