Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 22-én voltunk együtt a...

Ha 22-én voltunk együtt a párommal, és esetleg terhes lettem már érezhetek valamit?

Figyelt kérdés
Sokat kell járnom pisilni és feszül a hasam alja... nem tudom mire véljem a tüneteket....
2008. nov. 28. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Hasad szurkálódhat, kb most van a beágyazódás, lehet a pisi is azért, illetve megkezdődhetnek a rosszullétek is.
2008. nov. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Köszi a gyors választ, reménykedem.... Lehet hogy csak bebeszélem magamnak már a tüneteket... de pisilni tényleg nagyon sokat kell.....
2008. nov. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"Önmagában a gyakori vizelési inger nem specifikus terhességi jel, tehát csak azért, mert gyakran kell pisilned még nem biztos, hogy terhes vagy. Azonban már a koraterhességben gyakrabban érezheted az ingert, ami a hormonváltozásoknak tudható be. Tudnod kell azonban, hogy a rohamos hormonváltozások nagyjából az 5.-6. héten jelentkeznek, tehát a fogantatás után néhány nappal, de még a beágyazódás környékén(a fogantatás után 10-12 nappal)sem következtethetsz egyértelműen terhességre csak abból, hogy gyakrabban kell wc-re járnod."
2008. nov. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha még csak 6 napja volt pé-d akkor ha sikerült is, a megtermékenyült petesejt még csak most éri el a méhed (a könyvek szerint 7 nap!) így ha még csak most kezd el beágyazódni, ami meg eltart ismét kb 7 napig, nem valószínű hogy azért jársz pisilni. De ettől még bármi lehet, és érezhetsz hasszurkát, megjönérzést is és lassan a cicid is elkezd sokkal érzékenyebb lenni mint amúgy.

Reméljük baba lesz! Drukkolok!!!

2008. nov. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!