Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódásnál leesik a hő?

Beágyazódásnál leesik a hő?

Figyelt kérdés
2008. nov. 28. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Sztem nem.Én úgy olvastam,hogy pé-kor elmekedik pár 10-et és csak ha nincs terh. a vérzés előtt pár nappal esik vissza.Ha van baba a terh. végéig magasabb marad.
2008. nov. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Valószínűleg arra gondolsz, hogy terhes görbék egy részén észrevették, hogy a beágyazódás alatt egy napra leesett a hő. Ha a te görbéd is így néz ki, az még sokat nem nyom a latban, mivel ez a jelenség nem terhes görbéken is előfordul, csak ritkábban.

Viszont ne gondolj arra, hogy a beágyazódásnál le kell esni a hőnek. Ezt csupán a terhesek 20%-nál figyelték meg , épp úgy, mint a beágyazódásos vérzést.

2008. nov. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Már megvolt a Pé.m a hőm 3om napot fent is volt 36.8on és ma leesett 36.6 ra!8.nap van még a nem vártig!

2008. nov. 28. 19:12
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"A hömérséklet leesik egy héttel a tüszörepedés után


A luteális szakasz közepén újra ösztrogéntermelésre kerül a sor, ami a hömérséklet 1-2 napos esését okozza. Az ösztrogén felelös a hüvelyi nyálka termeléséért is, így ebben az idöszakban krémes állagú nyálkát is szoktak tapasztalni. Ez a jelenség ugyan idöben összeesik a beágyazódással, de ezzel nincsen semmilyen összefüggésben. Így sajnos ez alapján nem lehet egy esetleges terhességre következtetni.


Mivel ez a jelenség mindig érdekel valakit, végeztem egy kis felmérést: kiértékeltem 100 terhes görbét és 100 görbét, amely a menstruációval végzödött. Arra figyeltem, hogy vajon a hömérséklet újra esik-e a ciklus második felének közepén (4-10 nappal a tüszörepedés után) és hogy ezzel egy idöben esetleg hüvelyi nyálka megfigyelhetö volt-e."

Ez innen van:

[link]

Van még itt egy táblázat is, nézd meg! A lap felén túl találod meg!

Szorítok h baba legyen! A

2008. nov. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia A! Köszi a válaszod!! Megnézem a linket!!
2008. nov. 28. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!