Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshettem vagy kicsi...

Teherbe eshettem vagy kicsi rá az esélye?

Figyelt kérdés
Ma a barátommal szeretkezés közben nem használtunk gumit.s félek h. terhes lehetek:ENem volt teljes \\\'szeretkezés\\\' csak kicsit volt bennem meg szünetet is tartottunk de mégis tartok tőle.
2008. nov. 28. 16:49
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem irni h. a menstruáciom nemrég mult el(1-2 napja)és a ciklus.hu-n a kritikus nap van bejelölve.
2008. nov. 28. 16:50
 2/6 anonim ***** válasza:
hát lepontozhatsz nyugodtan de akkor miért nem védekeztél???
2008. nov. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mert ez csak ugy jött. Szerintem sok ember lefekszik a párjával hévből meg szerelemből.
2008. nov. 28. 17:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Elvileg pár nappal mensi után kevés az esély, de ha rövidebbek a ciklusok, akkor már több! Szóval van rá esélyed, hogy teherbeeshettél, de ha ma volt menj el esemény utáni tablettáért! Tudom, hogy nem olcsó, de legalább nem parázod végig a következő mensiig a napokat!
2008. nov. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
24-32közötti szokott lenni a ciklusom
2008. nov. 28. 18:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát igen kicsi rá az esélye ELVILEG. Na de gyakorlatilag mi zajlik benned azt nem lehet tudni. Mindig van esély teherbe esni főleg ha nem védekezel. Amúgy miért nem használsz fogamzásgátlót vagy hüvelygyűrűt akkor akármikor jöhet a párod nem gond. De ez csak egy tanács. pixpix
2008. nov. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!