Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon halvány pozitív vagy...

Nagyon halvány pozitív vagy szellemcsík? Hogyan lehet megmondani a különbséget?

Figyelt kérdés
Medilabbal teszteltem. 3 perc múlva ránéztem a tesztre, és megállapítottam, hogy a fenébe, megint negatív. De aztán 10 perc múlva megnéztem újra (addigra még nem száradt meg), és érdekes dolgot vettem észre. Ha normális nappali fénynél olvasási távolságra magam elé emeltem a tesztet, akkor látszott egy nagyon halvány világoskék csík is. De ha közelről néztem, akkor negatívnak tűnt. Most már 6 hetes lennék, ilyenkor már erős kétcsíkosnak kellene lennie, nem? Egy héttel ezelőtt szintén medilabbal teszteltem, de azon a teszten egyáltalán nem látszik semmiféle 2. csík.
2008. nov. 28. 16:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A tesztekre nem véletlenül van ráírva, hogy 10 perc után már nem számít mit mutat.

Ha már 6 hetesnek kéne lenned, akkor viszont erősnek kéne lennie a 2.csíknak is. De mikor volt peteérésed? Mert ha később, akkor lehet, hogy azért nem mutat a teszt még semmit.

Reggel pisilj, pl. Gabriel tesztre. Az megmutatja a tényeket.

Majd írd meg az eredményt.

2008. nov. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hőmérőzök, úgyhogy a peteérésemtől számítottam a 6 hetet. Van egy kis hasszurkálásom és feszül a mellem, más tünetem nincs. Viszont a hőm még sosem volt ilyen magas. Már több, mint 2 hete 37,3-37,5 között mozog.
2008. nov. 28. 16:57
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a peteéréstől számoltad a 6 hetet akkor már a következő mensid esedékes, és így már kb 8 hetes terhes lennél....... A tesztnek már simán pozitívnak kellene lennie!!
2008. nov. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
a Medilabot, ha jól emlékszem kicsit tovább kell áztatni, mint a többi tesztet. Én is használtam, és nekem már az alatt az idő alatt megjelent a halovány csík, hogy ázott. De mindenkinél másmilyen mértékben termelődik a hcg. elvileg a halvány csík is csík, de ennyi idő után lehet az ázás miatt is... én azt javaslom, hogy vegyél egy másmilyen tesztet és ismételd meg reggel a tesztet! Mert ennyi idősen már valóban le kéne ugrania a csíknak, olyan erősnek kell legyen, hacsaknem később fogant... Azért a hőmérőzés sem teljesen pontos módszer! Sok sikert és írj majd, mi lett!
2008. nov. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Peteéréstől számítva 4 hét telt el, tehát ezért mondtam, hogy 6 hetes lennék.
2008. nov. 28. 18:10
 6/13 anonim ***** válasza:
A terhesseget az utolso mensi elso napjatol szamoljak teha akkor mar majdnem 8 hetes lennel. Normalisan mar latszania kene a csiknak. Csinalj holnap meg egy tesztet es ha negativ ha pozitiv irany a doki. Ha nem vagy terhes akkor valami mas baj lehet mert csak ugy magatol nem marad ki ket verzes.
2008. nov. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Utolsó mensim 6 hete volt, peteérésem pedig a ciklus 13. napján, már két hete késik.
2008. nov. 28. 18:52
 8/13 A kérdező kommentje:
Azt, hogy a peteérésemtől számítottam a 6 hetet azt úgy értettem, hogy a peteérésem alapján számítva lennék 6 hetes. Bocsi, hogy félreérthető volt.
2008. nov. 28. 18:56
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia, a medilab nem a legmegbízhatóbb teszt, szerintem tesztelj clearblue-val, vagy gabriellel, még a qupido is nagyon jó! Sok szerencsét!! (egyébként én már hallottam olyat is hogy a babát csak az uh mutatta ki, a teszt meg nem)
2008. nov. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia! Csak egy tanács, nekem a Clearblue többször volt halványan pozitív de mégsem volt baba. Így ha tesztelsz akkor szerintem is Gabriellel, vagy mással, bár ha Clearblue-val tesztelsz ilyenkor ha baba van, már erősen kéne mutatnia. De mindenképp doki! Az a biztos.

Drukkolok!

2008. nov. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!