Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9 napos terhességet lehet már...

9 napos terhességet lehet már érezni?

Figyelt kérdés
2008. nov. 28. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
igen. nekem már beágyazódás napján menzis érzéseim voltak és peteérésem után 3 nappal már fájtak a melleim
2008. nov. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Van aki megérzi mensi előttt, van aki nem. Szerintem a többség csak a nemvárt mensi idején érez valamit. Előtte a tünetek utalhatnak babára és nem babára is.

Beágyazódás előtt viszont biztos nem érezni, mert nincs ami elindítja a HCG-t.

Ha peteérés után 3 nappal valakinek fáj a melle, az nem a terhességtől van, hanem a női hormonok dolgoznak. 3 nap alatt még nem ágyazódik be a baba.

Nekem is fáj a cicim, hasam peteérés után pár nappal, de nem a terhességtől.


Drukkolok, hogy babás legyél:)

Mi kistesóra gyúrunk, ez volt az 1 alkalom.

2008. nov. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Peteérés után 3 nappal a hormonok miatt fáj a mell, ez jelezheti, hogy sikeres volt az érés és a tüszőrepedés. Van aki nagyon hamar megérzi, de ez ritka. igazából nem nagyon lehet érezni még... hisz az még a beágyazódás ideje, és nagyon mensis tünetek jelentkeznek, esetleg foltozgatás.
2008. nov. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat,külföldön élek most,de megyek haza karácsonyra és akkor meglátogatom az orvost:)
2008. nov. 28. 21:09
 5/8 A kérdező kommentje:

Sajnos nem baba:(

Nem tudok hozzászokni az állandó csalódáshoz:(

Azért köszönöm a válaszokat!!

2008. dec. 1. 00:12
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
jaj ne is mond. nekem a doki most azt mondta hogy most már összejön a baba és mots menzis érzésem van. elvagyok keseredve
2008. dec. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz nehéz is hozzászokni, de sokat segít, ha igyekszel elterelni a gondolataidat, és egyéb célokat keresni, lefoglalni velük a gondolataidat! Nekem bejött!
2008. dec. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Énis utálom ezt az érzést....

Szerintem az elmúlt időben minden hónapban tesztet vettem...

Már úgy szeretnénk picibabát. Nekem is azt tanácsolták hogy kicsit kevesebbet gondoljak rá és majd csak sikerül. Hát remélem bejön!

2009. ápr. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!