Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fél petefészekkel ugyanannyi...

Fél petefészekkel ugyanannyi az esély a babára?

Figyelt kérdés
kerem irjanak azok akik fel petefeszekkel estek teherbe, nehezen jott ossze a baba?
2008. nov. 28. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Endometriózis miatt nincs meg a bal petefészkemből csak egy picike darab. Ahogy a betegség miatti gyógyszeres kezelés végére értünk ( mesterséges klímax, nem menstruáltam több, mint fél évig ) a második ciklusban terhes lettem. És azt vettem észre, hogy mindkét ciklusban jobb oldalon volt peteérésem, vagyis a jobb oldal átvette a bal szerepét is. Bár nem tudom, hogy ez másnál hogy alakult, nekem óriási mázlim volt, és szerintem neked is nagy esélyed van rá, hogy így is teherbe eshetsz. Annyit még hozzátennék, hogy mielőtt elkezdtünk próbálkozni, a biztonság kedvéért megnézettük, hogy átjárhatóak-e a petevezetékek. Mert ha pont azon az oldalon elzáródás van, ahol a petefészek ép, akkor csak a lombikprogram marad.
2008. nov. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem!valamennyivel kevesebb. egyik épségben megvan ?
2008. nov. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
sajnos a megmaradt petefeszkemet is mutottek , igy nagyon el vagyok keseredve , hogy termeszetes uton teherbe eshetek-e valaha...pedig annyira szeretnenk mar a babat...
2008. nov. 28. 13:56
 4/6 anonim ***** válasza:
azért simán öszejöhet. mindig a petefészkek felváltva dolgoznak hol egyik hol másik. a tehelyzetedben mivel egy van adnak clostit és annak beinditja és lesz péd. simán összejöhet a baba. miota probálkoztok?
2008. nov. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyik volt osztálytársamnak középiskolában vették ki az egyik petefészkét.Most találkoztam vele 34 éves 2 egészséges kisfia született.
2008. nov. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A keresztlányom is úgy született 6 éve, hogy az anyukáját műteni kellett, fél petefészekkel is hamar teherbe esett. Azóta tesó is született - mindkettő természetesen, nem sok várakozással!

Bár náluk a sógornőmnek eszébe sem jutott kétségbe esni. Ez van, így is lehet, majd én megmutatom! És megmutatta.

Tedd ezt Te is!! :) A lelkedet ne terheld le, mert akkor tuti a kudarc!

/tudom, kívűlről könnyű, de hidd el, én is gyűröm a magam harcát - Én nyerésre állok!/

2008. nov. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!