Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok vagy fertőzés...

Terhes vagyok vagy fertőzés lehet?

Figyelt kérdés

Az én tüneteim:Szúr a petefészkem,erős hányinger,szédülés.

Ha hasra fekszem olyan érzésem van mintha labda lenne a hasamban.Nem jött meg.Igaz nekem rendszertelen a menzim.Barna folyásom van.Eleinte fehér folyás volt utána barna lett.Fájnak a melleim.Érzékenyek.Sötétedik a mellbimbóm.Ma észre vettem,hogy lila csikok látható a hasamon.

2hete vannak ezek a tünetek.Néha még rámjön az ehetnék is.És a gyümölcsöt nagyon kivánom.

Terheség vagy valami más van?Fertőzés lehet?


2008. nov. 27. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez bizony mindd lehet a terhesség tünete!Miért nem csinálsz tesztet?
2008. nov. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp tesztelj.Simán lehet baba a tünetek alapján,bár van 1-2 "tünet"ami nálam később jelentkezett,de ez mindenkinél más.:)
2008. nov. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Bár furcsának tűnik az a labdás hasonlatod,de nekem is ilyen érzésem volt a 2.kisfiammal.

Mindenképp csinálj tesztet.

Szerintem pozitív lesz.

Minden jót neked.

Kriszti

2008. nov. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Csináltam tesztett és sajnos negatív lett.Mikor elkezdödtek a tünetek akkor csináltam egy tesztet és negatív lett,utána ezen a héten Hétfön 11.24.én reggel csináltam mégegy tesztet és az is negatív lett.Igaz ezen az oldalon olvastam olyat is hogy van akinek negatív lett és mégis terhes csak a teszt nem mutatta ki.Pedig reggel csináltam mindkét tesztet.

Az elsőt a Gabriel tesztel utána kriporáltam a Lilyt.

Szerintetek csináljak mégegy tesztet?Vagy hagyam és majd az orvos megmondja?

2008. nov. 28. 10:09
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


ha a tünetek továbbra is érezhetőek akkor fordulj orvoshoz.

Teljes bizonyossággal ő tudja megállapítani.

Ha pozitív í válasz örülünk ha nem vagy várandós akkor meg legalább tudod és nem kergetsz illúziókat.

Legyen,ahogyan szeretnéd.

Üdv.:Kriszti

2008. dec. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!