Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12 napja késik! De a teszt...

12 napja késik! De a teszt negatív! Akkor nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
A mellbimbóm be van sötétedve, nagyobb és eres nagyon!A hőm magas,a folyásom sűrű fehér, hányinger, derékfájás!
2008. nov. 27. 19:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
63%

Nekem az első tesztem (Clearblue) pozitív lett! Aztán utána Lillyt vettem, az még három nappal később is negatív volt! Úgyhogy attól is függ milyen tesztet használtál!

Szerintem is irány a doki!!!

Sok sikert Neked! Remélem összejött a baba!

32 hetes kismama

2008. nov. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Sajnos megjött!
2008. nov. 28. 07:09
 13/15 anonim ***** válasza:
Na tessék szegény lányt hitegettétek, hogy biztos baba van a dologban, ő meg gondolom totál beleélte magát.... Én aki azt mondtam nincs baba, engem meg totál lepontoztatok. Nem azt kellene írni amit esetleg a kérdező hallani szeretne.....És tessék lehet megint lepontozni....
2008. nov. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
17%
Utolsó vagyok! Annak a válaszolónak aki azt írta csak a 14. héten lett pozi a tesztje, üzenném hogy a hcg a 12. hétig emelkedik, utána már csökken. Olyat már hallottam hogy csak a 8. héten, de 14. hát hadjuk már.... Érdekes szervezeted lehet....3 hónaposan negatívat tesztelni, ilyen nincs!
2008. nov. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
49%
Pedig tényleg ez volt! Miért olyan hihetetlen? Ebben miért kamuznék???
2008. nov. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!