Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Köztetek volt olyan aki a...

Köztetek volt olyan aki a fogamzásgátló abbahagyása után rögtön terhes lett, de nem volt semmilyen erre utaló jele?

Figyelt kérdés
2010. aug. 6. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
11 év után abba hagytam tavaly júni4.-én a gyógyszert,8.-án megjött,és kb 20-24.-e körül teherbe estem.július elején totál olyan érzésem volt,mintha meg akarna jönni,de nem jött..most meg itt szuszog a 4.5 hós pozitív tesztem:)
2010. aug. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 letta88 ***** válasza:
Nekem is ez az első gyógyszermentes hónapom.Tegnap kellett volna megjönnie de még semmi.Neked mikor kellene megjönnie?Kívánom hogy elsőnek összejöjjön a baba!:-)
2010. aug. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Látom, hogy már elég régi a kérdés, de én most pont ilyen helyzetben vagyok, mint amiben te voltál és szeretném elmesélni az én történetemet. Tehát igen, én is pont így jártam ahogy te. Szóval én is 2 éve folyamatosan szedtem már a fogamzásgátlót, amikor is 2013 év végén úgy döntöttem, hogy ideje egy kicsit szüneteltetni a dolgot, mert különböző zavaraim adódtak a tablettaszedés miatt. Ezalatt azt értem hogy voltak köztes vérezgetések, hasi görcsök a ciklus folyamán, tehát olyan dolgok, amiket nem tartottam úgymond normálisnak. Nem azért hagytam abba, mert feltétlenül babát szerettünk volna, hanem az előbb leírt dolgok miatt, na meg úgy gondoltam, nem árt a szervezetemnek ha egy kicsit szünetet tartok. Ott kezdődött az egész hogy 2013 decemberében még végig szedtem az utolsó levél tablettát, és december 23-án meg is jött a vérzésem ami dec 28-ig tartott. Ez rendben is volt. A tablettaszedés alatt mindig rendszeres 28 napos ciklusaim voltak. (persze ez érthető) A következő vérzésem január 20-án kellett volna megjöjjön, ha a tablettamódszert követem. De itt jön a bökkenő. Nem jött meg januárban. Azt gondoltam, biztosan a tabletta zavara, hogy nem jött meg, mert máskor is előfordult már ilyen eset, hogy abbahagytam kis időre, aztán utána meg hónapokig nem volt semmi. Hát ebben a hitben elkezdtem várni, hátha megjön még később. Aztán hiába, mert február 17-én kellett volna már a következőnek jönnie, de még akkor sem volt semmi. Így február 18-án csináltam egy terhességi tesztet végső elgondolásomban, mert ugye álmomban sem mertem volna hinni, hogy tényleg ez lehet a dologban. És bizony pozitív lett. 20-án elmentem nőgyógyászhoz aki azt mondta 5 hetes és 1 napos a terhességem, tehát nagyjából 3 hete eshettem teherbe. Ezt nem igazán értem még a mai napig sem, hogyan lehetséges ez, illetve hogyan számolta ezt ki?? Mert az utolsó vérzéshez nem lehet viszonyítani, mivel december 23-án volt. Januárban nem volt menstruáció és februárban sem. Mai napig fogalmam sincsen mikor eshettem teherbe....ha visszaszámolok február 20-tól 3 hetet, akkor január 29. ha viszont 5 hetet, akkor január 15. Nem értem ezt az egészet, és nagyon szeretnék rá választ kapni. Csak azért írtam le, mert nekem is így volt, hogy amint abbahagytam a tablettaszedést a következő hónapban már nem is volt vérzésem....
2014. okt. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!