Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátcserje kapszulát szedek,...

Barátcserje kapszulát szedek, ihatok mellé palástfű teát?

Figyelt kérdés
Vagy a kettő már sok?
2008. nov. 27. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
nem. mi a neve a barátcxserje kapszulának és miért szeded?nem spremens a neve?
2008. nov. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez Zafir barátcserje kapszula. Drogériában vettem.
2008. nov. 27. 19:14
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
En annak idejen baratcserje cseppeket ittam, majd ovulaciotol betarsult melle a mensiig a palastfu csepp is. Most mar 30. hetes kismama vagyok, ugyhogy szerintem nyugodtan szedheted a kettot egyutt.
2008. nov. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyszerre ne használd.Én tudom ajánlani a spremens gyogyszert nincs mellékhatása ez a tájékoztatón is rajta van és vény nélkül kapható a gyógyszertárban. nekem vékony volt a méhnyálkahártya ez miatt nemjött a baba. és a doki irt fel 10 napig szedtem napi 3 szemet. és öszejött a következő hónapban
2008. nov. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nekem szerencsére a mnyh vastagságommal nincs gond, pé előtt 4 nappal volt 10mm. Sok jót olvastam/hallottam a barátcserje kapszuláról, hogy a ciklust teszi rendbe, a hormonokat "igazgatja", ezért is gondoltam, hogy kipróbálom. Nekem elég hosszú ciklusom van 30-32 nap és a luteális fázisom csak 10nap sajna. Hátha segít...Hormon tükörre a köv ciklusban megyek, de reménykedem, hogy nem kell, mert sikerül:)

2008. nov. 28. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!