Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8 napja késik a menszeszem!...

8 napja késik a menszeszem! Ma teszteltem negatívat! Semmi jele h meg akrna jönni! Melleim kicsit fájnak! Sürübb, fehéres folyásom van pé óta! Nem szokott ilyen sokáig tartani! Lehetek terhes? Ha igen mért nem mutatta a teszt?

Figyelt kérdés
2008. nov. 27. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Mikor csináltad a tesztet?

Reggeli vizeletből? Szerintem 8 nap után már ki kellene mutatnia a tesztnek, ha baba van a dologban....De ha mégsem jön meg pár nap múlva tesztelj újra!

2008. nov. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
délután csináltam a tesztet!hétfőn csinálok még egyet!
2008. nov. 27. 18:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Mivel teszteltél? Mert nekem a Gabriel teszt még mensi után 1 héttel sem mutatott semmit, pedig a baba már ott volt :-)

A többi teszt is elég halvány volt, kb 10percig sasoltam, hogy lássak is valamit.


Vagy menj el dokihoz, ő biztosabbat tud mondani!


Sok sikert!

2008. nov. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én teljesen együtt érzek veled!Ugyan így vagyok csak nekem 12 napja késik!
2008. nov. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hu,hát nemtudom a neevét a tesztenek!valaami számomra ismeretlen teszt!a dm-ben vettem!van még egy itthon pár nap mulva megcsinálom!aztán lesz ami lesz!
2008. nov. 28. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!