Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy ezek a terhesség...

Lehet hogy ezek a terhesség jelei?

Figyelt kérdés
1 hete késik a mensim,alhasi görcseim vannak és elég kívános vagyok és ami meglepő hogy nagyon aluszékony ami rám nem jellemző. Csinaltam egy tesztet tegnap este negatív lett. Ennek ellenére lehetséges a terhesség ?

2020. szept. 7. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
Persze, a teszt nem mutat ki hormont, de annyi van, hogy tünetet is okoz... Gondolkodni kéne és informálódni, csak utána dugni
2020. szept. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A teszt negatív tehát nincs benned terheshormon. Nem vagy terhes.
2020. szept. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha akkora lenne a HCG-szinted, hogy már tüneteket okozzon, akkor ki kellene mutatnia a tesztnek.
2020. szept. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hova tűnt a válaszom?
2020. szept. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!