Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ha rendesen...

Lehetek terhes ha rendesen megjött, vagy lehet hogy csak beképzelem hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Kb. 2 hónapja pettingeltem a barátommal,de úgy érzem,hogy vigyáztunk és nem történt semmi baj.Azóta rendesen megjött mindig a menzeszem csak félidőbe barnás folyásom van.Ez normális? Félek hogy valahogy mégis terhes lettem.Lehetek az ha már 3x is megjött normálisan?(Ebbe a hónapba még nem jött meg,de mostanába sok problémám van és elég megviselt/ideges vagyok)
2008. nov. 27. 10:33
 1/1 ketteske ***** válasza:
Ha rendesen megjött, akkor igen kicsi az esélye, hogy terhes vagy, de csinálj egy tesztet, hogy megnyugodj. Majdem tuti, hogy negativ lesz.
2008. nov. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!