Most terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Ugy fáj a hasim alul meg oldalt néha mint mikor fel vagyok fázva. de nem vagyok mensim hétfőn kellett volna megjönnie de nem jött.. :) de semmi mást nem érzek nem fájnak a cicijeim nem járok többet pisilni meg semmi akkor mi lehet ez?
2008. nov. 26. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Holnap reggel tesztelhetsz, első pisiből, már mutatja, ha van valami. Sok sikert hozzá! ÍRJ MAJD MI LETT!!!

2008. nov. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bizony előfordulhat, hogy babás lettél. :)

Gyorsan csinálj egy tesztet, mert azok már az elmaradt mensi után egy-két nappal kimutatják a terhességet.

Sok sikert Neked!

2008. nov. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok! NEm mindenkinek feszül egyből a melle, sőt van akinek csak a vége fele kezd el. A has fájás, szurkálás jó jel lehet :) ! Addig van remény amíg nem jön meg!!! Sok sikert a teszthez!
2008. nov. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tesztelj! Nem mindenkinek vannak "klasszikus" terhességi tünetei. Valakinek egy darabig semmi tünet, aztán egyszer csak több hét késés után elkezdi az összeset produkálni. De olyanok mázlisták is akadnak, akiknek nincs semmilyen kellemetlen tünetük.

Ha esetleg negatív a teszt, ismételd meg pár nappal később. Ha nem szokott késni, akkor gyanús, hogy baba van a dologban.

2008. nov. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem menstruációnál is feszülnek a cicijeim olyan mintha kőből lenne szóval ez nem csak a terhességnél van ,de azért gratulálok ha babás lettél :)
2011. jún. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!