Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit csináljak annyira félek,...

Mit csináljak annyira félek, hogy kárt tettem a piciben?

Figyelt kérdés
ma teszteltem pozitívat:D(még nem akartuk a babát,de ha így alakult nem akarom elveszíteni),csak sajnos gyógyszert kell szednem mert kiderült,hogy bakteriális fertőzésem van.7 napot késett,de nem tanusítottam neki jelentőséget mert sohasem volt pontos,mindíg sokat késett!nem gondoltam volna hogy pont most.létszi segítsetek!!!!!előre is köszönöm!
2008. nov. 26. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

SZIA!

Mikor kellett szedned a gyógyszert??? Ha az előtt, hogy kimaradt volna a mensid akkor NYUGI nincs semmi baj, mert a baba két hétig nincs kapcsoltaban az anyával nem vesz fel semmilyen tápanyagot az anyától nincs kapcsolatban a vérük, sőt lehet, hogy még most se. Úgyhogy nyugodj meg nem ártottál neki, sőt jobb is, ha most kezelted ki magad ,mert később húzósabb gyógyszert szedni.Meg így legalább egészségesen tudod várni a babádat. NEm lett semmi baja a babónak, csak nyugalom és vigyázz magatokra!!!

2008. nov. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Keress rá egy Czeizel Endrével készített riportra, ott mindenre választ kapsz. Írd be google-be: Czeizel Endre gyógyszer terhesség, az első találat egy fórum lesz ahol idézik a riportot.
2008. nov. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a dokidhoz és mond el neki ! Ő tudni fogja mi a helyes!Grat.a babához:)!
2008. nov. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy milyen antibiotikumot szedsz! Van, amit lehet a terhesség alatt is, pl Augmentin, meg, ha jól emlékszem, én Cedax-ot is szedtem. Mindenképp hívd fel holnap a háziorvost, hogy szedheted-e tovább, ha nem írjon másikat! ( egyébként az igazán magzatkárosító hatású gyógyszerek ha jól tudom,az altatók, nyugtatók, de mint tudjuk, még kábszereseknek is születik egészséges gyereke. Úgyhogy nyugodj meg, az idegeskedéssel sem teszel jó a babának. Szerintem az orvos is meg fog nyugtatni )
2008. nov. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszotokat,klimicin a gyógyszer neve.holnap délután rendel adoki,megyek is hozzá!!az a fórum Czeizer-ről nagyon hasznos volt,köszönöm mindenkinek!!
2008. nov. 26. 20:01
 6/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat Czeizel
2008. nov. 26. 20:01
 7/9 anonim ***** válasza:
25%
Nekem a dokim azt mondta nem szabad a terhesség 2 hónapjában semmilyen gyógyszert szedni nehogy fejlődési rendellenessége legyen. Ezt a doki mondta.A másik hogy 3 honap után lehet de kifejezetten kismamáknak valót.Én úgytudom hogy ilyenkor a legveszélyesebb gyógyszert szedni,mert ilyenkorkezdi pici életét!
2008. nov. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az én dokinőm azt mondta, hogy ha valamilyen gyógyszer miatt károsodik a baba, akkor az vagy be sem ágyazódik, és mensi lesz belőle, vagy félig-meddig megtapad, de korán elmegy, vetéléssel.

Ha neked 7 napja késik, semmi vérzésed nincs, barnázgatás sem, semmi, akkor ennek a babának bizony nem valószínű, hogy ártott a gyógyszer! DE biztosat persze csak a doki mond majd, de ne aggódj, azt a baba megérzi!

Gratulálok!

2008. nov. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló vagyok, 6.

Mit mondott a doki??

2008. nov. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!