Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCO-ok! Sikerült vlkinek...

PCO-ok! Sikerült vlkinek teherbeesnie csak diétával? Vagy kinek milyen praktika vált be?

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 13:17
 1/8 Aisa25 ***** válasza:
100%
Szia. Én az első terhességem előtt 36kilót fogytam, és a második hónapban, hogy próbálkoztunk, már össze is jött a baba.
2010. aug. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gíors választ. Mi alapján diétáztál? Mások válaszát is várom.
2010. aug. 4. 13:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom te ugyanaz a kérdező vagy-e,akinek tegnap válaszoltam,de én is csak diétáztam és úgy lett a baba.Inzulinszintre kell figyelni végig a terhesség alatt,mert nem elég teherbeesni,meg is kell tudni tartani.Glikémiás index alapján tartottam a diétát,a neten találsz ilyen táblázatot.
2010. aug. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is PCO-s vagyok már 5 éve. Tavaly előtt szeptembreben kezdtem el fogyózni, és tavaly áprilisra lement 42 kiló. Addig a dokim nem volt hajlandó az átjárhatóságit sem megcsinálni, amíg nem adom le ezt a hatalmas súlyt! Így is maradt rajtam bőven utána, mert 140 kilóról fogytam. Aztán a műtét után lassan vissza híztam 122kilóra, most áprilisig. Áprilisban pozit teszteltem, azóta is kismama vagyok! Semmi gyógyit nem szedtem, spontán sikerült a baba! Sok szerencsét nektek is! 20hkm
2010. aug. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Aisa25 ***** válasza:
100%
Én egy light Atkins diétát csináltam. Majdnem mindent ettem... :) Csak a lisztből készült cuccok, krumpli, rizs, cukortartalmú élelmiszer maradt le az étlapról. :)
2010. aug. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
szia! PCOS-s vagyok, diétáztam és metformint szedtem (nem teherbeesési céllal) és mégis úgy tűnik hogy összejött, pedig nem terveztük... szóval igen lehet:D
2010. aug. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

SDziasztok!

Igen, én írtam tegnap is egyí kérdést. Pont ma vagyok a ciklusom 2. napján és ma kezdtem a diétát+cickateát. Remélem sikerül , mert nekem 2 kg feleslegem van, az is a hasamon:(

2010. aug. 4. 21:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Biztosan cikerül,csak lebegjen elötted a cél és az erőt ad!De ha le is adtad azt a 2 kilót és össze is jött a baba,a terhesség alatt is figyelj a diétádra!Sajnos egy percig sem szabad,hogy az inzulin elszálljon,mert baj lehet.
2010. aug. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!