Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor van pontosan a PÉ-m? A...

Mikor van pontosan a PÉ-m? A kalkulátorok mára és holnapra írják, de vasárnap éreztem hasszurkákat és fájt nagyon a mellem.

Figyelt kérdés
Ovutesztet nem használok és nem hőmérőzöm, de most akkor kinek higyjek? A tüneteket csak most kezdtem figyelni, de létezik, hogy a 10. napon van PÉ? Vagy mástól voltak a tünetek és most lesz az igazi? A ciklusaim mostanában (utóbbi 4 hó) egy missed AB után 30 naposak, és 5 napig vérzek. Azelőtt halál pontosan 28 naposak voltak.
2008. nov. 26. 12:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Pedig csak kellene valamit csinálnod. A kalkulátor egy gép, de mi nem! Ne löveld bele magad az egészbe, de azért próbáld figyelni a tested jelzéseit. Nézd, hogy hány napig van nálad hasszúrka (én pl. 5-6 napig éreztem a petefészkemet, s ezután volt PÉ), és hömérözz. Az hogy a ciklus átáll, ha abbahagyjuk a gyógyszert, normális! Kukkants be pl. a babatervezok.otthona.net -re, én innen nagyon sok mindent tanultam. Nálunk is elég nehezen jött össze a baba, föleg az elsö! A másodiknál már figyelgettem magam, höméröztem s néha egy-egy ovutesztet is bevetettem, hogy alátámasszam a feltevéseimet.

Sok sikert nektek is!

2008. nov. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én kalkulátoromhoz képes mindig 2nappal elöbb van pé-m, amit viszont én mikroszkóppal nézek. Amúgy tudom javasolni, ha megtanulod a használatát utánna már nagyon jó!!!
2008. nov. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!