Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon miért van elcsúszva a...

Vajon miért van elcsúszva a teszten a két csík? Hogyan értékeljem ezt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! a segítségeteket szeretném kérni. Tegnap reggel csináltam tesztet Gravi-HCG és nem igazán tudom értékelni. Vagyis értékelhetetlen, mivel elvannak csúszva rajta a csíkok. A control vonal picit előrébb van és az előtt jelent meg egy másik halvány rózsaszín, de nagyon jól kivehető 2. csík.
2008. nov. 26. 10:18
 1/6 A kérdező kommentje:

A kérdező vagyok. Beszúrom a görbémet is:

[link]

Nem nagyon tetszik, többször ingadozik 36,3-nál, de vajon miért?

2008. nov. 26. 10:19
 2/6 anonim ***** válasza:

Tesztről: Lehet hogy babás vagy (valószínű), de mindenképp csinálj egy másik tesztet.

A görbe: tényleg eléggé lenn van a hőd. De nem törvényszerű hogy fenn legyen. Lehet mérési hiba is: pl. ha digitálissal mérsz, akkor csipogás után még 5 percig maradjon a szádban vagy ahol méred, mert utána még néha 2-3 tized fokot is emelkedik a hő. És mindig ugyanabban az időben és helyen kell mérni. Ha ezeknek megfelelsz, akkor az értékek helytállóak, akkor érdemes tovább boncolgatni a kérdést.


Amúgy mivel még mindig nem jött meg, eléggé biztató. Drukkolok!

2008. nov. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló. Ha esetleg jól mértél akkor a peteérés helye nem biztos hogy jó. És így nehezen meghatározható. A ciklusod milyen hosszú szokott lenni?

Remélem csak mérési hibád van. Mert ha jól mértél - kétséges hogy volt-e peteérés, viszont a hcg meg elég bíztató, szóval irány venni új hcg-tesztet!

2008. nov. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Általában 21.-25. nap között mindig pontosan megszokott jönni, a dokim is azt mondta, hogy ez normálisnak mondható nincs vele semmi gond. A hőmet digitálissal mérem 7:30 és 8 között.

Csak az a 36,3-as értékek nem igazán tetszenek. :(((

Amúgy már csináltam egy tesztet 5. napja azon meg csak szellemcsík volt látható, de ez már jobban kivehető.... nem tudom mi lesz, már nagyon szeretnénk babát, de nem tudom már hogy mibe bízzak...

2008. nov. 26. 10:37
 5/6 anonim ***** válasza:

De csipogás után is benn tartod a hőmérőt?

A másik: vegyél egy másik hcg-t nézd meg, és akkor már tudni fogod miben bízzál :)

2008. nov. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

És mivel ilyen rövid szokott lenni a ciklusod, nos akkor már ma délután elvégezheted a tesztet. Vagy bármikor.


Ha nem vagy terhes, akkor a hosszú ciklusnak más oka van.

Nézz egy tesztet, aztán mondd meg mi lett.

2008. nov. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!