Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fáj a mellem 1 hete . Szurkál...

Fáj a mellem 1 hete . Szurkál a petefészkem körül.1 hete volt pém. Fehér vagyok peteérésem ota lehetek terhes?

Figyelt kérdés
voltam ultrahangon a 13 napon. 6.5 mm- es nyálkahártya és 20mm-es tüsző volt. 18. napon volt pém. Peteérésem után 3 nappal kezdett fájni a mellem . már ennek 1 hete. K.b. ha megtörtént a beágyazódás akkor most lehetett.Tegnap óta sápadt vagyok és fehér színű.Pedig nem érzem magam rosszul.Ez előtt nemvolt ilyen.Kicsit néha menzis érzéseket is érzek és nem a méhemnél szúr ,hanem a petefészkemnél hol egyik,hol másik oldalon.Reménykedhetek e?Mert eddig nekem nemvolt jó a méhnyálkahártya vastagság és peteérésem sem volt és a hormonom sem volt jó.Most jöttem teljesen helyre.
2008. nov. 26. 09:45
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat elirtam a fő kérdésben nem peteérésem ota vagyok fehér hanem tegnap óta.
2008. nov. 26. 09:46
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia,

Kicsit még tarts ki. Sajna a tüneteid a magasabb hormon miatt is lehetnek. NE beszéld be magadnak, hogy babázol, csak nyugodj meg, lazíts, és várj. Tudom, milyen mikor a nemvárt megjön...

Kb akkor még egy heted van a nemvártig, az bírd ki. Ha addig erősödik minden tüneted jó eséllyel babázol.

Szurkolok, majd írd meg mi lett


9heteske

2008. nov. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de a hormonom is rendbejött már
2008. nov. 26. 10:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez eléggé bíztatónak tűnik. Szerintem reménykedhetsz. Hamarosan meg is tudod majd hogy mi a helyzet. Drukkolok!
2008. nov. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia, az első válaszoló vagyok.

Ha jól értettem a kérdésed alacsonyabb volt eddig a hormonszinted... Erre gondoltam. És a szervezeted "szokja" a normálisat.

Ha nem így van és rosszul értetettem akkor bocsika.

2008. nov. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A prolatin szintem magas volt.
2008. nov. 26. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!