Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már olyan, hogy valaki...

Volt már olyan, hogy valaki terhes volt de a teszt nem mutatta ki?

Figyelt kérdés
2008. nov. 26. 07:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Anyumnak 3 teszt sem mutatta ki 5 évvel ezelőtt a babát, pedig már 8 hetes volt. Persze ez azért nagyon ritka.
2008. nov. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%

nem, a tested egy hacg nevü hormont termel ha terhes vagy. ez a sejtosztódástól van, ezért pl hcg szinted nöhet egy tumor esetén is.

szóval ha terhes vagy akkor a mai tesztek kb egy hetes terheséget mutatnak már ki, vagy is ha elmardt a menstruációd már az elsö napokban kimutatja, ha már régebb óta maradt el akkor már tuti ki kellene mutatnia.

2008. nov. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

az elösö válaszolónak, vagy nem volt jó a teszt, vagy nem 8 hetes volt. nekem a barátnömnek elmaradt az elsö menstruációja aztán a következö és tesztet csinált, nem mutatta ki. mikor elment dokihoz köv héten már volt hcg szintje, de alacsony. a megtapadás, nem az elsö elmaradtol volt, hanem a második periodusban. szóval attol hogy nem jött meg neki elöször még volt peteérése.

szóval mi is azt gondoltuk, és az orvos is elviekben már kb 7 hetes terheséget mondott volna, ha az elsö elmaradt mensiböl gondolkodtunk volna, de ultrahang még semmit nem látott így kb 2-3 hetes lehetett.

2008. nov. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

második vagyok

hcg rosszul gépeltem

2008. nov. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem 11 napja késik 1 teszt mutatta halványan, a másik pedig erősen de amilyen erős volt a második csík 2 perc után eltünt!
2008. nov. 26. 08:13
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

ha az indikátor kimutatta, akkor terhes vagy. nyugottan csinálj még egy másik fajta tesztet, és terhes leszel. lehet olyan kevés idikátor volt rajta, hogy eltünt.

a teszt csak pár percig érvényes. az utánna mutatott dolog nem. szerintem ez terheség.

2008. nov. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia, ismerek egy olyan nőt, aki csak a második elmaradt menszi után ment orvoshoz, mert addig folyton csak negatív volt a tesztje... majdnem 11hetes nagy babája volt, de a tesztek mind - voltak. És nem hiszem, hogy 10tesztből mind a 10 rossz volt... és a nem lepisilős, mártogatós tesztet használta...
2008. nov. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
11 napja késik a mensim!Az egyik teszt halványan de kimutatta a 2 csíkot, ez volt 1 hete!Most a tegnapin meg látszott nagyon erősen a 2 csík de csak 2 percig, 2 perc után eltűnt a második csík!A többi 2 tesztem negatív volt!
2008. nov. 26. 10:42
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem az első babámnál(most két éves) 6 hetesen pozitív lett a teszt. Elraktam. Most is látszik a két csík..


Szerintem babás vagy! Gratulálok!

2008. nov. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!