Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van ez? Lehet, hogy...

Miért van ez? Lehet, hogy ciszta vagy valami betegség?Már 2 hónapja nem jött meg. 17éves vagyok, most csináltam 2 tesztet és mind a kettő azt mutatta, nem vagyok terhes.

Figyelt kérdés

Nincs is rá utaló jelem..semmiféle

de akkor mi lehet velem? Nagyon félek.


2008. nov. 25. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem akarlak ijesztgetni,de én is 8 és 9hetes kismamaként csináltam 1-1tesztet és mindkettő negatív volt. Pedig akkor már kb.2hónapos kismama voltam 19évesen!

Aztán végülis egy digitális tesztel sikerült kideríteni,hogy egy baba bújkált bennem :DDD Azóta már másfél éves!

Menj dokihoz,az a tuti!!!!!!

2008. nov. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Stressz, betegség, környezet-változás - ezek okozhatják a mensi elmaradását.

De javaslom keresd fel a nőgyógyászodat, lehet, hogy vmi más baj van. Egy vizsgálat sosem árt!

2008. nov. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat..nagyon félek!!!!
2008. nov. 25. 17:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne félj! menj dokihoz minnél hamarabb!
2008. nov. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
szia. nekem a nyáron volt igy. elmaradt a mensim,de más tünetem,mint hogy neked se,nekem se volt. Két hónap után,hogy kimaradt,kettő tesztet vettem,ami negativ volt,mindkettő.Majd 3hónaposan,vettem még egyet,ami egyértelműen pozitivat mutatott,és 3.-ik hónap végén jöttek a tünetek,hányinger/ hányás volt az első. menj orvoshoz,és meg fogod tudni,mert itt csak talágatni tudunk,és te meg nem leszel nyugodtabb. sok szerencsét.
2008. nov. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha mihamarabb dokihoz mész nem lehet gond.

Okok : fogamzásgátló abbahagyása, stressz, PCOs, petevezeték elzáródás.

Ezek közül a PCOs ami nem gyógyítható, de nem is halálos. Nekem is van , most terhes vagyok addig stagnál, utána ismét gyógyszerrel fogják kezelni, ha kell.

2008. nov. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!