Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérésem óta fájnak a...

Peteérésem óta fájnak a melleim ez már 1 hete tart. Lehet baba?

Figyelt kérdés
Pontosabban peteérés után 3 nappal kezdődött tehát nem hiszem hogy a peteéréstől van.És fehér folyásom is van.Tegnap viszont nyálkás fehér folyásom volt.Peteérésem 1 hete volt.Viszont most elkezdett szurkálni a petefészkemnél vagy akörül.Lehet baba?
2008. nov. 25. 13:12
 1/2 A kérdező kommentje:
Azért gondolok terhességre mert nekem még ilyen nemvolt hogy fájjonak a melleim ilyen sokáig,és mert miért ne lehetne hogy attol mert még beágyazodás előtt fájt lehet hogy előbb kezdett el dolgozni a hormon nem?
2008. nov. 25. 13:38
 2/2 anonim ***** válasza:
szija! Igen,lehet baba,nekem ugyanez volt,peteereskor elkezdett fajninormalisan,aztan 2-3 heten belul meg mar nagyon durvan,meg teltebb is volt,de sokaig nem is gondoltam terhessegre,mert tobbnyire mindig szokott fajni. Aztan 2 nappal a menzesz elott mar elviselhetetlen volt ès mondtam hogy itt vmi nekem nagyon gyanus,azonnal csinaltam tesztet ès mar kimutatta h babàs vagyok :) immar 36. hete. a fehèr folyas is stimmel ès a hasszurka is.. figyeld a melled ,ha rosszabb lesz akkor tobb mint vaoszinu h baba,bar nem vagyunk 1formak..szoritok!
2008. nov. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!