Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a legrövidebb ciklusom 21...

Ha a legrövidebb ciklusom 21 és a leghosszabb 78 nap akkor átlagos hány napos a ciklusom?

Figyelt kérdés
2008. nov. 25. 10:07
 1/3 A kérdező kommentje:

Ciklus.hu 30.-ára tette a pé-t

A hónapban szedtem 2x1 clostilt

2008. nov. 25. 10:08
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanígy voltam. 21-82 napos ciklusok PCO miatt. Nem is volt minden ciklusban peteérésem.

Egy év próbálkozás után, Closty és Puregon segítségével a 21. napon volt peteérésem, hőmérővel pont elcsíptem az esést, amit emelkedés követett. Pár hónap után már internet nélkül is értelmezni tudtam a görbémet. Most már 10 hónapos a baba.

Mi alapján számolta a ciklus.hu? Ha csak az átlagos ciklushossz alapján, az semmit sem ér. Nincs is olyan a te esetedben, hogy átlagos ciklus.

De ha más adatokból, pl. hőből, akkor figyelmeztesd majd az orvosokat kitartóan, hohy nem a tankönyvi 14. napon fogant. És ne ijedj meg, mert a leleteidre az lesz ráírva, amit az utolsó vérzés első napjától számolnak, és esetleg az uh-ra ráírják, hogy nem a kornak megfelelő a magzat.

Ez majd az AFP-nél nagyon fontos lesz!

A peteérésből vonjál ki 14 napot, és attól számítsd majd a terhességi kort, és ha lényeges eltérés van, ne hagyd magad, mondogasd a dokinak! Még a kiírt dátum körül is gond lehet, ha esetleg túlhordásnak minősítik.

Ha terhes vagy, azonnal menj orvoshoz, és uh-ra, mert minél fiatalabb, annál pontosabban megmondják a valódi kort.

Sok sikert!

2008. nov. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem irni hogy a 21 nap duphastonnal volt az előző hónapban.
2008. nov. 25. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!