Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCOS vagyok. Sokat olvasgatok...

PCOS vagyok. Sokat olvasgatok forumokat stb. sok helyen találkoztam egy clostis nevü gyogyszerrel, ezt emlegetik. De mégis mi ez?

Figyelt kérdés
ha vki tudna rola vmi tájékoztatást adni v honlapot ajánlani megköszönném!
2008. nov. 25. 09:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is PCOS vagyok.A gyogyszer neve clostilbegyt pé-t elősegítő gyogyszer.Valakinek a 3. és van akinek az 5. naptól kell szedni.

Én mióta diagnosztizálták nálam a betegséget azóta szedek metformint 2x1/1 és most szedtem be az első adag clostilt is.Várom hogy pé-t csináljon

2008. nov. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Itt egy betegtájékoztató. Szerintem nagyon tuti gyógyszer, bár nálam rengeteg mellékhatása volt.

2008. nov. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szinte minden 3. nőnek meghozta a várva várt babát, tényleg nagyon jó gyógyszer! Itt a fórumon is rákereshetsz, rengeteg kérdés van vele kapcsolatban nap, mint nap. Bal oldalon lent a témák alatt van a kereső. Írd be egyszer, hogy closti (így becézzük :-) ), másszor meg hogy Clostilbegyt.

Nem hormon, az agyra hat! Nagy sikerrelcsinál peteérést annak, akinek nincs, vagy nem megfelelő minőségűek a petéi!

2008. nov. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!