Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Petefészek cyszta mitől múlik el?

Petefészek cyszta mitől múlik el?

Figyelt kérdés
Mindig félidőben van cysztám.Nagyon fáj, de az orvosok nem mondanak semmit, hogy mit kéne szednem.Most bromocriptint írtak fel, de nem tudom, hogy beszedjem-e? Kisbabát szeretnénk,de nem jön össze.Már minden orvosnál voltunk (andrológus,nődoki, meddősségi központ). Segít valaki? Van normális dokija valakinek,aki nem kísérletezik, hanem ott van mellette a kisbabája?
2008. nov. 24. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Nekem volt egy ismerősöm akinek szintén voltak cisztái, ő két naponta cickafarkas ülőfürdőt vett, és egy idő után elmúltak. Egy próbát megér.

Nem gondoltál esetleg egy orvosváltásra?

2008. nov. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A ciszta mindig ott van, csak van, amikor nem érzed. :) Mindenképp keress fel egy megbízható nőgyógyászt (én azt tanácsolom, szánj pénzt egy magánorvosra) és beszéld meg vele ezt a dolgot. Sztem a legjobb az lenne, ha eltávolítanák a cisztát, de nem biztos, hogy a ciszta okozza azt, h nem tudsz teherbe esni. Sok sikert!
2008. nov. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!