Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szombaton poz.volt az ovu...

Szombaton poz.volt az ovu teszt, vasárnap negatív, ma ism. poz lett! Mitől, hogyan, miért?

Figyelt kérdés
Már nincs tojásfehérjés folyásom!Csütörtök óta minden nap együtt vagyunk,de meddig?! Ma még együtt leszünk,de aztán már csak....fogalmam nics!!
2008. nov. 24. 21:35
 1/3 A kérdező kommentje:

Ja és mérem a hőm,igazi visszaesés nem volt,mint előző ciklusokban! +nem akarom megvenni a 3. doboz ovu tesztet!

Segítsetek, légyszi'!!

2008. nov. 24. 21:40
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem, csak próbálkozott a szervezeted a Pé-sel, de nem jött össze, és most újra próbálkozik! Úgyhogy akció, ahogy csak bírjátok szusszal! :-)
2008. nov. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
vegyél ovu mukroszkópot, pg53 a neve, 2.300Ft, tegnap vettem, akárhányszor használatos, nem kell folyton ovu teszteket venni. Könnyen kezelhető, csak jó dolgokat hallottam róla.
2008. nov. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!