Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelent az, hogy 5 napja...

Mit jelent az, hogy 5 napja pozitív az LH tesztem?

Figyelt kérdés
2008. nov. 24. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy peteérésed van és sok sárgatesthormon termelődik. Nekem is ez volt, mert ilyen gyógyszert szedtem és mi mindennap együtt voltunk és most 37 hetes vagyok.

Aztán még jó ideig pozitív is volt a teszt.

2008. nov. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, gratulálok a babócádhoz. De azaz igazság, hogy én nem szedek sárgatest hormont.
2008. nov. 24. 20:12
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát, nem akarok hülyeséget írni, de megosztom veled, hogy én hogy tudom.

Ha a ciklus közepe felé vagy, akkor ugye a peteérést jelzi, ez maximum 2 nap. Ha a vége felé, és reggel használtad, akkor lehet, hogy már a terhességet "jósolja".

Bár ilyet még nem hallottam, én úgy gondolom, hogy ha peteérés idején vagy, és 5 napon át pozitív a teszt,akkor én csak azt tudnám elképzelni, hogy mindkét petefészked termel petesejtet, csak az egyik később löki ki.

Esetleg ha beszélsz a dokiddal, megkérdezhetnéd tőle, mert most már én is kíváncsi vagyok, hogy jól gondolom-e, vagy ha nem, akkor miért lehet ez.

2008. nov. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem is ilyen volt,azt hittem, rossz a teszt.

Pár hét múlva derült ki, hogy a babát jelezte. Az LH szint nem esik le, ha a petesejt megtermékenyült. Drukkolok.

2008. nov. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A ciklus 9. napjától tesztelek és azóta pozitív. Előtte pedig nagyon erős volt a mensim úgyhogy nem is gyanakodtam, hogy baba lehet. Holnap csinálok egy terhességi tesztet, nagyon kíváncsi vagyok most már én is. Mindenkinek köszönöm a válaszát. Majd jelentkezem.

Üdv.

2008. nov. 24. 21:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Hallottam már olyat is, hogy a több napos lh teszt PCO-ra utal, valami hormonális problemre. Hát ne legyen igazam és beszéljek hülyeségeket, inkább legyen ez egy babóca jele!! :))
2008. nov. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!