Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki terhes mitöl van...

Ha valaki terhes mitöl van barna folyás az elején? Ez normális?

Figyelt kérdés
2008. nov. 24. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hirtelen megnövekedik a hormontermelés , amit a 12. hétig az anya lát el, ez okozza,emiatt fordulnak elő a rosszullétek is,mert az anya teste idegen anyagként kezeli a babát, és időbe tellik, mire felfogja a jelentőségét. A 12. hétre azonban kialakul a méhlepény, ami átveszi a hormontermelés java részét, így az anya szervezete megkönnyebbül.

Ha az anya szervezete az elején nagyon ellenáll az új jövevénynek, sajnos az vezethetvetéléshez, ezért minden barnafolyást, vérzést érdemes jelezni az orvosnál, mert bizonyos terhességmegtartó tablettákkal segíteni tud.

2008. nov. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez érdekes kérdés, én is kíváncsi lennék a válaszra, mert én lehet, hogy ilyen helyzetben vagyok, szerintem terhes vagyok, de 3 napja barna, enyhén véres folyásom van pedig a menszeszig még van egy pár nap.
2008. nov. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A terhesség elején megjelenő barnás folyás lehet ártatlan is, de legtöbbször az alacsony sárgatesthormon szintje miatt a fenyegető vetélés egyik jele a barnázás. Gyógyszerrel lehet ezen segíteni, ezáltal megvédhető a terhesség, mert az alacsony sárgatesthormon miatt elhal a baba méhen belül.
2008. nov. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez érdekes pár napja nekem is van enyhe barna folyásom.

Furcsa mert mostanában azt vettem észre, hogy mindenféle hústól undorodom. Lehet, hogy terhes vagyok? Egy hét múlva kellene megjönnie.Jó lenne ha baba lenne de azért most egy kicsit megijedtem.

2008. nov. 25. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,sajnos 5 hetessen spontán vetélésem volt!:( ezért volt a barnázás!:(:(
2008. dec. 3. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!