Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most jöttem helyre, akivel...

Most jöttem helyre, akivel minden oké, az hány honap alatt esik teherbe?

Figyelt kérdés
2008. nov. 24. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ez teljesen változó.A nővéremnek 1 év kellet,a barátnömnek csak 1× jött meg a gyógyszer után a következő már nem!Sok sikert és kívánom,hogy minnél hamarabb összejöjjön egy egészséges csodás baba:)

2008. nov. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mi az hogy most jöttél helyre? elvesztettél már egy babát? vagy volt betegséged? vagy hormon problémád volt?

szóval akivel minden rendben sem tudja megmondani hogy mikor fog teherbe esni. lehet soha lehet már ebben a periodusban.


amúgy ha esetleg arra gondoltál hogy abba hagytad a gyógyszert és helyre állt a mensid, akkor azt kell mondanom már az elsö hónapban teherbe eshettél volna, ha minden rendben van és sors is úgy akarja.

2008. nov. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, mit jelent az, hogy most jottel helyre, nem ertem.

Szerintem

teljesen valtozo, hogy mikor esik teherbe egy "okes" no. Van, aki az elso alkalommal, van, aki 9 honap utan, vagy epp 15 honap utan. Igazabol azt mondjak a nogyogyaszok, hogy ha egy evig nem jelentkezik a baba, akkor kell vizsgalatra jelentkezni.

Ugyhogy mint sok mindenre, erre sincs recept.

2008. nov. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én szerencsés voltam. Miután abbahagytam a gyógyszert, védekeztünk, hogy ürüljön ki a szervezetemből. Ehhez majd két hónap kellett. Addig nem is jött meg. Aztán a következő hónapban már a baba miatt nem jött meg.
2008. nov. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
azt jelenti:hogy nekem nemvolt péteérésem és a méhnyálkahártya sem volt vastag és a hormonom miatt volt minden de most már helyreállt
2008. nov. 24. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!