Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet, terhesség? Van rá...

Mi lehet, terhesség? Van rá még esélyem, hogy terhes vagyok vagy jön a menses?

Figyelt kérdés
Utoljára oktober21. -én volt meg a mensim! álltalába 27-30. napra jön meg, de soha nem több! egész honapba nagyon fájt a mellem, és a terhesség összes tünete rajtam volt, de félek, hogy hozzá is képzeltem, hisz nagyon szeretnénk! Ma 24. -e van és reggel ota barnázok!
2008. nov. 24. 10:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem már simán tesztelhetsz! Van aki barnázik 1-2 napot mensi helyett! Drukkolok!

5 hetes pocis

2008. nov. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is vegyél egy tesztet és holnap reggeli vizeletből nézd meg, hogy mi a helyzet. Jobb tudni, mint képzelni és bebeszélni magunknak (én is szoktam :-)), mert így nem érhet nagy csalódás.
2008. nov. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!