Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A görbém alapján lehet pé-m?...

A görbém alapján lehet pé-m? Egyértelmű ovus fájdalmaim vannak, viszont a hőm meg olyan érdekesen alakul. Beszúrom a görbét, ha valaki tud, kérem segítsen!

Figyelt kérdés
[link]
2008. nov. 24. 09:31
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom megjeleníteni a görbémet, megpróbálom mégegyszer beszúrom. Ugyanezzel a módszerrel máshova már sikerült beszúrnom, nem értem most miért nem jeleníti meg!
2008. nov. 24. 09:33
 2/11 A kérdező kommentje:
2008. nov. 24. 10:02
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez a görbe tényleg nagyon érdekes... Hol méred a hődet? Milyen hőmérővel? Rendszeresen, mindig ugyanabban az időpontban? Még az ágyban megméred, mielőtt bármit is csinálnál?
2008. nov. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen minden nap 7 óra 10 perckor kelek, kb ugyanannyit alszok minden éjjel. Nem csinálok semmit, még a szememet se nyitom ki, úgy mérem, hüvelyben, digitálissal. Szerinted?
2008. nov. 24. 10:09
 5/11 A kérdező kommentje:
Ja és ott látod egy pár nap kimaradt, nem voltunk itthon és elfelejtettem hőmérőt vinni.
2008. nov. 24. 10:09
 6/11 A kérdező kommentje:
Most azon gondolkodom nem lehet, hogy merül az elem a hőmérőben? Vagy én se értem.
2008. nov. 24. 10:19
 7/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. A digitális hőmérővel mennyit méred? Csipogásig? Állítólag nem szabad akkor még abbahagyni, hanem ki kell várni az 5 percet! Van akinek utána még több tizedet változik az érték! Egyébként mindig ilyen fura a görbéd, vagy csak most? Vagy korábban nem mérted?
2008. nov. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A menses előtt biztos, hogy fent volt a hőd, majd szépen leesett, tehát szerintem az előző ciklusodban volt peteérésed. Most viszont még várat magára, de a hő a kilöködés után emelkedik, nem rögtön, tehát elképzelhető, hogy holnaptól magasabb hőmérsékletet fogsz mérni.
2008. nov. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én egyébként teljesen érzem, a hőt leszámítva, hogy most van a napokban a pé-m, a hasszurka megvan, ilyen kicsit mindjárt megjön érzés, égnek a melleim, a folyásom is megvan, csaka hőmet nem értem. Egyébként a csipogás után még én is várni szoktam egy percet és tényleg megy fel néha még 0,2 tizedet is utána. Nem régóta mérem , a múlthónapban lement 36,5-re , de utána fokozatosan igaz, de megemelkedett 3 nap alatt 36,9-re és ott is volt utána ahogy látni is lehet. Egyébként ebben a hónapban próbálkozni nem tudunk, mert a férjem külföldön van, viszont a következő hónapra próbálom kiismerni magam. :) Akkor mégiscsak lehet pé-m most a napokban , ugye? Ti is igy gondoljátok? Holnap reggelre kiváncsi vagyok hogy változik majd. Egy hét múlva lehet megint beteszem ide a görbémet, akkor már jobban lehet látni a hő alakulását!
2008. nov. 24. 12:40
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem a digit hőmérő nem pontos! Nekem volt olyan, hogy 36,3-t mutatott, miközben a hagyományos 37,5-öt! Sajnos én csalódtam benne és inkább a jól bevált hagyományos típust használom!
2008. nov. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!