Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor csinálnak inszeminációt?...

Mikor csinálnak inszeminációt? Nem a dátumra vagyok kíváncsi, hanem arra, hogy milyen esetekben folyamodnak ehhez a megoldáshoz?

Figyelt kérdés
2008. nov. 23. 23:00
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Remélem, működik majd a link. Ez az orvosom honlapján található tájékoztató.


Nekünk azért csinálták, mert Clostit szedtem, és ilyenkor fontos hogy a megfelelő 2-3 napban aktus legyen.

De szegény férjem erre a vezényszóra gyerekcsinálástól annyira bestresszelt, hogy a szükséges napokon merevedési és magömlési gondjai voltak. Előtte meg utána semmi baja sem volt.

Két Clostis hónap ment el így tök feleslegesen, aztán a második hónap végén megbeszéltem ezt a problémát az orvosommal, és így elmentünk inszemre.

2008. nov. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én úgy tudom,pl.ismeretlen eredetű meddőség esetén pl. Nálunk engem kivizsgáltak minden rendben,néhány anovulációs ciklus miatt azonban kaptam kis rásegítőt,Clostit,baba sajnos még ennek ellenére sem jött össze. Nézték a párom,ott is minden rendben. Mi még decemberig próbálkozunk,aztán ha nem sikerül,akkor azt mondta a dokim,hogy inszemináció következik. azért én persze jobban örülnék,ha menne spontán:) de ha más nem lehet,akkor jöjjön az inszem. sok sikert Neked is. és kitartás:) szió
2008. nov. 24. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 erna79 válasza:
sikertelen próbálkozások ,vagy meddőség miatt de csak abban az esetben csinálják meg ha átjárható legalább az eggyik petevezeték.Akkor vérvétel majd injekciózást követöen csinálják meg.Nekem most fogják december közepén csinálni.Sok sikert.
2008. nov. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!