Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi ez? Ez az elso fog.gatlo...

Mi ez? Ez az elso fog.gatlo nelkuli honapom. Babat szeretnenk,3 hete fajdogal a hasam, szurkal stb.

Figyelt kérdés
Most 2 oraja orgazmus utan iszsonyatosan elkezdtem gorcsolni, mensis fajdalom, de nagyon eros. Fel is vagyok puffadva kicsit. Szinte remegek a gorcstol. Mi lehet ez? Elkepzelheto hogy ez az elso peteeresem 13 ev utan? Ez a 21.napom.
2008. nov. 23. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Hormon rendszered szórakozik veled!

A peteérésed már volt, ha volt ebben a hónapban mert az a 14-16. napon szokott lenni ált.

Én csak 6 évig szedtem és már több mint fél éve abba hagytam a szedését és mind a mai napig nem billet vissza a hormon háztartásom. 28-ról 30-32 naposra nőttek a ciklusaim. A mensim nem nevezhető mensinek mert csak barnázás van pedig azelőtt ömlött belőlem a vér.

És én is így érzem magam minden ciklus második felében ez sajna valószínű nem peteérés csak a hormonrendszerünk próbál vissza zökkenni a helyes kerékvágásba.

Sok türelmet kívánok magadhoz.

2008. nov. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia

nekem 7év után az első gyógyszermentes hónapban, nem a mensim hanem a babó jelentkezett

4hónapos egészséges kisfiú anyukája.

2008. nov. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nagyon koszonom a gyors valaszokat! remelem nincs velem semmi gaz! azota a gorcs enyhult egyebkent, de meg mindig feszit a hasam.
2008. nov. 23. 20:24
 4/4 A kérdező kommentje:
ja, es sok sikert kivanok az elso valaszolonak! a masodiknak pedig oszinte gratula a kisbabajahoz!
2008. nov. 23. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!