Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikortól kezd el termelődni a...

Mikortól kezd el termelődni a HCG?

Figyelt kérdés

BEÁGYAZÓDÁS után hány nappal mutaja a teszt?


Már rögtön termelődik a HCG, mikor befúrta magát a pici, vagy még várni kell 2-3 napot, vagy többet?


(azt ne írjátok, hogy mensi elmaradásától teszteljek, mert sejtem mikor lehetett a beágyazódás)

Hétfőn jönne a miki.(holnap)


2008. nov. 23. 13:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%

A spermiumok bejutnak a szervezetedbe és ott várják, hogy találkozzanak a petesejttel. Előfordulhat, hogy akár 2-3 napig is várnak rá, mert éppen nincsen peteérés. Ha félidőben történt az “akció” akkor jó eséllyel 1 napon belül összetalálkoznak a spermiumok és a petesejt és megtörténik a fogantatás.

Ezt követően 7 napig vándorol a megtermékenyült petesejt, és a fogantatástól számított 7 nap múlva megkezdődik a beágyazódás. Innentől kezdve már lehet HCG a véredben. Ha a ciklus kezdetétől fogva mérted a testhőmérsékletedet, akkor most azt tapasztalhatod, hogy megemelkedik a testhőmérséklet.

A beágyazódás 5 napig tart, tehát a 12. napon fejeződik be, innentől kezdve rohamosan nő a HCG mennyisége és a 14. napon már kimutatható a vizeletből is (ha rövidebb a ciklusod, akkor már 1-2 nappal hamarabb is). A baba ekkor már 0,5 mm-es.

2008. nov. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem írom, hogy a mensi elmaradásától tesztelj, de akkor érdemes.

HCG a beágyazódástól kezd termelődni és a teszteknek megfelelő mennyiség kb a mensi idejére lesz.

Lehet hogy neked már ma van, de ha holnap jönne meg, és ma nem teszteltél, akkor ma már ne is, mert a vizeletben kell a megfelelő koncentráció, az pedig egy kiadós alvás után , holnap reggelre lesz csak.

2008. nov. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

ma már nem szándékoztam:))))


csak holnap nem lesz korai?

2008. nov. 23. 13:25
 4/15 anonim ***** válasza:
Mutathat pozitívat is. A hormon mennyiségétől és a teszt érzékenységétől is függ. Mindenképpen reggeli első vizeletből csináld!
2008. nov. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Holnap reggel, első vizeletből tesztelhetsz nyugodtan, ha már van elég hcg a szerveztetedben, akkor már kimutatja, de ha holnap még negatív, és nem jön meg ,akkor se keseredj el, mert van akinek egy hét múlva mutatja csak ki a terhességet.

Írj, ha megcsinálod holnap !!!Szorítok!!

2008. nov. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem 3 nap mulva kellett volna megjönnie és ma reggel teszteltem egy pozitivat . 13-án volt a peteérésem.
2008. nov. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

gratula!!!!

milyen érzékenységű tesztel??????

2008. nov. 23. 16:31
 8/15 anonim ***** válasza:
25-ÖS Medi-lab , de holnap reggel csinálok még egyet , bár ez nem az első baba és még mindig igazat mutatott , most sem kétekledem benne , pedig sok rosszat hallottam rola.
2008. nov. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szia! Teszteltél??? :)
2008. nov. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

igen, 25ös medi labbal én is, d enem egyértelmű


nem 2 csíkos, de nem is 1 csíkos

inkább 1 csík és még valami kis maszat...vagy nem tudom

2008. nov. 24. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!