Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lefeküdtem a barátommal gumi...

Lefeküdtem a barátommal gumi nélkül, de nem ment el bennem és emellett használtunk patentex kúpot is. Ugye így nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Úgy értem ,hogy ha vmi kis spermium lenne is az előváladékban,azokat megöli a kúp,nem? Ugye nincs okom aggódni?
2008. nov. 23. 09:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha helyesen,a leírásnak megfelelően használtad a kúpot,akkor nem.
2008. nov. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

ilyet miért nem előre kérdezel?


egyébként nem túl valószínű, de akkor is előre kellene okosnak lenni és nem utólag aggódni...

2008. nov. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szinte kizárt, hogy terhes legyél, de mivel sem a megszakításos módszer, sem a kúp nem 100%-os (ahogy semmi sem), előfordulhat, de nagyon valószínűtlen. Nem kell aggódni.
2008. nov. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kúp,és a megszakítás sem 100%-os ,mint ahogy más fogamzásgátló módszer sem.De ha a kettőt kombináljuk,akkor nagyon nagyon kicsi az esély a teherbe esésre
2008. nov. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,énis így gondoltam. Ha ez beválik,maradunk ennél.
2008. nov. 23. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!