Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez most terhesség? Olyan...

Ez most terhesség? Olyan furán érzem magam, de nem merem elhinni hogy az lehet, pedig jó volna.

Figyelt kérdés

Ma vagyok a 41.napomon, a ciklusom ált. 35 napos. A hőm 37.2-37.3, nagyon puffadok, fáj a cicim, a mellbimbóm, néha megjönérzés és olyankor rohanok a wc-re, és szurkál is a hasam, ég a gyomrom főleg evés után és akkor csak a piritós jó rá.

Volt egy nagyon halvány + (One Minute) és egy negatív (lily) tesztem is.

A tünetek alapján lehet baba szerintetek? Van rá esélyem?


2008. nov. 23. 07:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Persze hogy van esélyed.Egy 3. teszt,reggeli első vizeletből elég sokat elárulhat(Gravi Hcg pl)...

2008. nov. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm a hipergyors választ, nem is számítottam rá ilyen gyorsan. :)

Hát akkor legközelebb szerdán tudok venni...jaj de messze van.

Már annyit csalódtam hogy nem merek hinni benne. Csak ezek a dolgok furák, hogy így egyszerre. Mert simán betudnám egy gyomorrontásnak vagy bárminek, pedig nem is ettem szokatlant, de így a cicivel és a többivel...

2008. nov. 23. 07:46
 3/14 anonim ***** válasza:
Húú szerda az tényleg messze van...de miért pont akkor?Gyógyszertár,bevásárlóközpont..
2008. nov. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Igaz, a bevásárlóközpontokban van DM, Rossmann, ott van teszt! Ma megpróbálok elmenni. Sajna hétfő-kedden úgy dolgozom hogy mire én végzek addigra már minden bezár...

De ott nincs Gravi hcg... Milyet vegyek?

2008. nov. 23. 07:52
 5/14 anonim ***** válasza:
Én 3 féle tesztet használtam,az elsőt a Tesco-ból vettem Pregimax.Utána a Medi-lab,majd megerősítésképp a Gravi.Gondoltam 3 különböző teszt már tuti nem téved :))
2008. nov. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Igaz, de a Dm-ben ezek nincsenek, hanem Clearblue, Corax, és One Minute. A Rossmannt nem tudom, ott talán lily de azt többet nem, mert csak a helye jelent meg de az elég szépen!


Jaj nagyon izgulok hogy baba van-e!

2008. nov. 23. 07:56
 7/14 anonim ***** válasza:
Az előző teszteknél reggeli elsőből csináltad?
2008. nov. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen. Reggeli elsőből.
2008. nov. 23. 08:03
 9/14 anonim ***** válasza:
És mikor?Mert már 1 nap alatt is megduplázódik a Hcg a vizeletben.
2008. nov. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Tegnap csináltam őket! Akkor ha tudok venni, holnap megcsináljam?
2008. nov. 23. 08:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!