Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ajánlana valaki Szolnokon...

Ajánlana valaki Szolnokon nőgyógyászt?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 10:39
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem Mosonyi a dokim és nagyon bírom. Akiről még jókat hallottam: Jakab, Dinya. Erdődiről csak rosszat hallottam eddig.
2010. júl. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tóth Zoltán, hihetetlen jó fej...meg érti is a dolgát. Én is és a húgom is hozzá járunk.
2010. júl. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat?És Zoboki?
2010. júl. 28. 10:51
 4/9 anonim ***** válasza:

én róla még csak nem is hallottam.

Tóth Zoliról van egy sztorim: 18. heti ultrahangon abba kellett hagynia a vizsgálatot, mert úgy elkezdtem röhögni azon amit mondott, hogy nem tudott tovább vizsgálni.

Már az elejétől fogva röhögtetett, első beszólás az volt, hogy amikor rátette az ultrahangot a hasamra megszólalt: Gratulálok, kisbabája lesz. :DDD (a 18. héten...)


Nagyon jófej valóban és neki van a megyében a legjobb minőségű és legújabb 4D-s ultrahangja.

2010. júl. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Akkor szerintem őt választom.Nekem is van vele tapasztalatom,de annak már több,mint 7éve.

Azért válok még tapasztalatokat.

Kösz az eddigit,sokat segített!

2010. júl. 28. 11:05
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem is csupa jó tapasztalataim vannak Tóth Zoltánnal. Első rákszűrésre mentem...végig magyarázott mindent...mondta, hogy tudja, hogy most milyen kiszolgáltatott helyzetben érezhetem magam...stb...stb. Nagyon megnyugtató volt. Egyáltalán nem fájt meg semmi. Rá egy évre megint mentem rákszűrésre, sajna Tóth doktor nem volt valami miatt....gondoltam ha már itt vagyok akkor megcsináltatom mással...úgyis elég nehéz volt rávenni magam hogy eljöjjek. Másik orvos csinálta...a nevére nem emlékszem, de tuti, hogy két szavas vezetékneve volt, kövér és nagyon szőrős...már a megjelenése is taszított. Arról nem beszélve, hogy a rákszűrés után 3 napig véreztem...úgy belém döfte azt a műszert. :(:(

Úgyhogy máskor csakis Tóth dr-hoz megyek...nem ehhez az állathoz.

2010. júl. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én Zobokihoz járok, nála is szültem, Nagyon jó fej doki, soha nem volt egy rossz szava sem, semmi bunkóság nincs benne, minden vizsgálatot megcsináltat, korrekt. Erdődit nem ajánlom, én is nála kezdtem volna, de olyan egy bunkó-tahó, hogy gyorsan el ment tőle a kedvem.
2011. júl. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Dr Tóth Klára milyen?
2015. febr. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
SZTK-s vagy magán?
2015. febr. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!