Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges az, hogy a teszt...

Lehetséges az, hogy a teszt negatív és mégis terhes vagyok? 2 napja késik a menzeszem.

Figyelt kérdés
2008. nov. 22. 07:50
 1/5 anonim ***** válasza:

ez attol függ mikor csináltad a tesztet? ezek a tesztek már az elmaradt mensi napján kimutatják ha terhes vagy. de ha elöbb csináltad, vagy a peteérésed, késöbb volt esetleg akkor még lehetséges hogy most lesz csak a homronszinted elég magas a teszt kimutassa.

várj hétföig és ha nem jön meg akkor tesztelj, az már a biztosat mutatja majd.

2008. nov. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ma csináltam a tesztet! Ennek elvileg már mutatnia kellene, én úgy érzem hogy a teszt hazudik.(Lily)

Köszi a válaszodat.

2008. nov. 22. 09:05
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele. Csütörtökön kellett volna, megjönni. Pénteken már teszteltem. elég későn jelent meg a második csík, szóval még bizonytalan a dolok. De a dokik azt mondják, hogy akkor biztos az eredmény, ha az elmaradt mensi után legalább egy hétnek el kell telnie.
2008. nov. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én az elmaradt mensi utáni 5. napon teszteltem és olyan halvány lett a csík, hogy nagyon erőltetnem kellett a szemem, hogy meglássam. Két napra rá már egyértelmű volt. De nekem nem a 14. napon, hanem a 20-on volt a peteérésem, ebből adódhatott a csúszás.
2008. nov. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehetsz terhes! tudom nehéz most várni, de türelem és pár naponta érdemes tesztelni a magad megnyugtatása érdekében! nekem egy hét késéssel jött meg, de inkább jobban barnázás volt és 5 napig tartott, mint a mensim. Utána viszont furán éreztem magam: fájtak a melleim, feszültek, fáradt voltam és folyton hőemelkedésem volt - először megfázásra gyanakodtam, mivel mensiztem, nem is gondoltam a terhességre!!! De mégis egy sugallat miatt csináltam egy tesztet és pozitív lett!!! Úgyhogy ne add fel! Sajnos én azóta a 7. hétben elvesztettem a babámat (és megértettem, hogy miért mondják azt: mindegy, h fiú-e vagy lány, csak egészséges legyen!), de remélem jövő tavasszal ismét pocakos leszek!

Jó egészséget kívánok! Pusz

2008. nov. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!