Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Váratlan baba, ma reggel...

Váratlan baba, ma reggel pozitív teszt, előtte kétszer voltam tüdőröntgenen mert tüdőgyulladásom volt. Antibiotikumot is szedtem, nem is vigyáztam magamra eléggé. Mi lesz így?

Figyelt kérdés

Van két egészséges gyerekem, mindketten kisiskolások, én 38 vagyok, a kedvesem 40. Neki még nincs saját gyereke, és nem zártuk ki a lehetőségét, hogy közösen bevállalunk egy harmadikat.

Nagyon boldognak kellene lennem, de szörnyen aggódom. 8-9 hetes lehet, és két hete nagyon enyhe barnázást is tapasztalok. (Ezért is nem teszteltem hamarabb, azt hittem meg fog jönni.) Megyek orvoshoz, de a korona miatt ez is körülményes.


2020. ápr. 6. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban 8-9 hetes lehetsz akkor pedig el kellene menni orvoshoz (amugy is mar idoszeru) mert a barnazas legtobb esetben progeszteron hianyra utal es potlast kell kapnod kulonben nem marad meg a terhesseg
2020. ápr. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha 4 hetes lennél nem lenne baj a röntgen, de így kérdéses, beszélj a dokiddal, antibiotikum nem feltétlen baj.
2020. ápr. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! Holnap délután mehetek a dokihoz, beszéltem vele telefonon. Akkor majd okosabb leszek.
2020. ápr. 6. 12:42
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Majd írd meg mit mondott!

Gratulálok 👣

2020. ápr. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Pihenj addig amennyit tudsz, a barnazas legtobbszor egy urulo hematoma, progeszteront szoktak felirni, altalaban helyrehozza, nekem eddig 2x bejott, most pihenek a 3.al. Pihenj!!
2020. ápr. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!