Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség? Vagy más? Ma...

Terhesség? Vagy más? Ma kellett volna megjönnie. De semmi. A hőm is magas,37.4. De miért nem jön meg? És ha baba van miért fáj a hasam?

Figyelt kérdés
A hasam néha fáj olyan menzisen, mintha meg akarna jönni és néha úgy érzem hogy kifolyik valami de semmi. A cicim tegnap kezdett el eléggé fájni, a mellbimbóm érzékeny és a mellem két oldalt és valahogy az egész fura. Tervezzük a babát de már csalódtam párszor. Szerintetek?
2008. nov. 21. 19:01
 1/4 anonim válasza:
szerintem varj meg egy picit nekem is keset 3 napot gondoltam ra h terhes vagyok mert fajt a hasam is es a mellbimboim is fajtak de 3 napra ra megjott!de ha baba van a dologban akkor elore is gratulalok es szep baba varast!!!!!
2008. nov. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Most este csináltam egy tesztet és nagyon-nagyon-nagyon halványan de két csíkos lett. De még így sem hiszem el hogy sikerülhetett. Remélem nem jön meg! Már lassan 2 hete érzem így a hasam...
2008. nov. 21. 20:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó az esély a babára, várj még egy pár napot és ha nem jön meg tesztelj.Drukkolok:-)
2008. nov. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gratula!!!!
2008. nov. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!