Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Írjanak olyanok akik terhesség...

Írjanak olyanok akik terhesség alatt is mensiztek! Milyen állagú, színű volt? És ez hogy lehet?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig még, miután kiderült hogy terhesek?
2008. nov. 21. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

Nekem két hónapig jött még meg. A színe, állaga, mennyisége semmit nem változott az eredetihez képest. Ezért nem is vettük észre, hogy babás vagyok. A harmadik hónap végén már nem jött csak egy kevés barnás. volt boldog meglepi! :)

Az hogy hogy lehet? Azt nem tudom. De se hányinger, semmi rosszullét nem jelezte a babát.

2008. nov. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez nagyon érdekes, de akkor szerencsés vagy, mert szerintem minden terhes nő erről álmodik, hogy ne érezzen semmit, aztán egyszer csak ott legyen meglepetésszerűen! :)
2008. nov. 21. 16:29
 3/3 anonim ***** válasza:
88%
Nekem az első hónapban megjött, ezért nyugtáztam, hogy nincs baba.Bár ez csak 3 napos volt a szokásos 6 helyet. Nemsokkal később hányingerem lett és nagyon fájt a hasam. A menszi miatt először gyomorrontásra majd vírusra tippeltem. 2 hét szenvedés után teszteltem és kiderült, hogy pocis vagyok. :) A második hónapban, amikor már tudtam, még pecséltettem barnásan. Most 4 hónapos a kisfiam. :)
2008. nov. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!