Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tüszőrepedés előtt kb 2-3...

Tüszőrepedés előtt kb 2-3 nappal jók ezek a "méretek"?

Figyelt kérdés
Méhnyálkahártya 10mm, domináns tüsző 15mm. Tegnapi LH tesztem még negatív volt, talán a mai lesz pozitív. Tegnap volt uh.
2008. nov. 21. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Máhnyálkahártyád az nagyon jó mivel már 6-8 mm-nél is be tud ágyazódni és még eztán is vastagszik majd. És a 15 mm tüsző is jó!! Már ma is lehet akciózni nyugodtan :) ! Előtte két nap utána két nap :) ! Na meg persze amikor csak jól esik! NYugodtan lehet már ma is attól, hogy nem pozitív, mert elélnek benned a spermák :) Várnak türelemmel a megfelelő pillanatra :) ! SOK SIKERT! Szép estét :)

2008. nov. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De ari vagy köszi, tök szimpi kis választ írtál:)

El is kapom ma apát:)És még azt is mondta a doki,hogy valami 3 rétegű a méhnyálkahártyám. Ez mit jelent, ebben is tudsz nekem segíteni?

Köszönöm a válaszod:)

2008. nov. 21. 13:00
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Megnint én :) Most gyorsan kerestem egy pár dolgot, és nagyon sok tudományos dolgot találtam ,amit nem akarok most leírni :) , de a lényeg az hogy 3 RÉTEGŰNEK KELL LENNIE :) Szóval az is jó adat a számodra.

Itt olvashatsz egy-két dolgot róla :) !!!


[link]

2008. nov. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
énkicsit kicsiknek látom a tüszöt . de ettől még sikerülhet
2008. nov. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, reménykedem, hogy sikerül:)!
2008. nov. 21. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!